Par Mums

Bembi - Bērnu preču veikals

Esam bērnu preču veikals Saulkrastos, kas darbojas jau vairāk kā desmit gadus. Piedāvājam iegādāties apģērbus, apavus, rotaļlietas un visu nepieciešamo mazuļiem no dzimšanas līdz pat pusaudžu vecumam.

Meklējot telpas veikalam

Viss sākās 2007. gadā

Šeit jūs varat iegādāties visu nepieciešamo bērniem no dzimšanas līdz pusaudžu vecumam. Mēs piedāvājam apģērbus – no zīdaiņu vecuma līdz 158 cm gan ikdienai, gan svētkiem. Plašā sortimentā vienmēr var iegādāties baltās svētku blūzes, svārkus un sarafānus. Zēniem – baltos kreklus un uzvalkus. Visu gadu tirgojam maiņas apavus – sandales un kedas. Cenas ir ļoti demokrātiskas, jo produkcija tiek piegādāta pa taisno no ražotājiem. Tā pat piedāvājam pircējiem rotaļlietas, kancelejas preces un kosmētiku. Mūsu veikalā ir iespējams iegādāties arī grāmatas latviešu, krievu un angļu valodās. Plašā sortimentā piedāvājam kokvilnas gultas veļu ar dažādiem Disney multiplikāciju filmu varoņiem. Veikala īpatnība ir tāda, ka netērējot laiku pie mums var iegādāties visu vienuviet. Jaunām māmiņām ir iespējams nopirkt dažādu firmu bērnu aprūpes piederumus. Tādus kā Avent, Nuk, Canpol Baby. Mēs cenšamies vienmēr pieturēties modei. Šobrīd lielākais pieprasījums ir Kendama, Barbie, L.O.L. un HotWheels rotaļlietām.
Par īpašu uzmanības cienīgu rotaļlietu ir kļuvušas nekrītošās lelles, kuras priecē gan bērnus, gan arī viņu vecākus.
Plašā sortimentā ir dažādas galda spēles. Izplatām arī Latvijā ražotās attīstošās spēles. Esam divu ārzemju koka apstrādes rūpnīcu pārstāvji Latvijā. Koka rotaļlietām ir lieliska kvalitāte, kā arī tās ir ekoloģiski tīras un bērniem nekaitīgas.
Tiem bērniem, kuri nodarbojas ar dejām, baletu vai vingrošanu lielisks piedāvājums ir dejošanas bodi dažādās krāsās, kurus mēs tirgojam pa ļoti labām cenām, sākot no septiņiem eiro. Arī ādas vai auduma dejošanas čības var nopirkt komplektā.
Tuvojoties pavasarim, aktuāli kļūst kristību kleitas, kostīmi un aksesuāri.
Preču sortiments nepārtraukti mainās un paplašinās.

Būsim priecīgi redzēt jūs Saulkrastos! .

Kopā jautrāk

Pilsētas svētku gajiens

Atsaucīgas un draudzīgas pārdevējas vienmēr palīdzēs izvēlēties atbilstošo preci. Tik pat draudzīgas esam arī ārpus veikala. Katru gadu piedalamies Saulkrastu pilsētas svētku gājienā; atbalstām vietējos pasākumus ar dāvanām bērniem. 

Nepabrauc garām

Plašs klāsts ar peldlietām

Vasaras sezonā ievērības cienīgs ir plašais peldlietu piedāvājums. Pretī veikalam pļaviņā ir izvietoti visi iespējamie pūšļu paraugi. Katru peldlietu piedāvājam piepūst turpat uz vietas veikalā. 

Interneta Veikals

Bembi.lv

Veikals jau vairākus gadus bija atrodams dažādos sociālajos tīklos, bet kopš 2020. gada, radās iespēja iepirkties arī interneta vietnē bembi.lv, kuras galvenā pirekšrocība atšķirībā no vairākiem citiem internet veikaliem ir ātrā pasūtījumu apstrāde, jo visas preces atrodās paša veikala noliktavā, un neprasa papildus laiku pasūtījuma izsūtīšanas procesā.

Piegāde ar pakomātu visā Latvijā

Ātri un ērti ar OMNIVA; DPD; VENIPAK

Atgriez preces 14 dienu laikā

Tavas patērētāja tiesības aizsargātas

Droši apmaksas veidi

Tiešsaistes maksājumi, VISA, MasterCard.